top of page
DSC00613_edited_edited.jpg

Komplexní péče o váš úsměv

Dobrý den, rádi vás uvítáme v ordinaci dentální hygieny, kde poskytujeme nejlepší péči. 

Přijímáme nové pacienty. 

Ošetření

Pro zářivý úsměv důkladně analyzujeme vaše ústní zdraví a připravíme individuální plán péče. Odstraníme nežádoucí pigmentace šetrnou metodou Airflow, která neškodí zubní sklovině. Abyste udrželi zuby krásné a zdravé, dostanete od nás instruktáž a nový vhodný kartáček. Pravidelné kontrolní návštěvy zajistí optimální ústní zdraví a oslnivý úsměv.

Prevence

Dentální hygiena je jedním ze základních pilířů prevence a zubního zdraví. V rámci pravidelných návštěv zajišťujeme precizní péči o vaše zuby a dásně. Vyhnete se tak problémům jako je zubní kaz, zánětlivé onemocnění dásní doprovázené krvácením, které může přejít až do rozsáhlejšího onemocnění paradontitidy.

Estetika

Vaše zuby nebudou jen zdravé, ale i esteticky atraktivní díky odstranění povrchových pigmentací, jako je ta z kávy nebo čaje. Pokud se vám nynější odstín zubů nelíbí, nemusíte zoufat. Nabízíme bělení zubů, které lze aplikovat pohodlně v domácím prostředí nebo v kombinaci s našimi odborníky. Navrátíme vašemu úsměvu bělost a vy se budete opět radovat z každého zazáření vašich zubů.

Spolupráce

Naše péče je zaměřena i na spolupráci mezi rodičem a dítětem. S důrazem na prevenci vás naučíme správné techniky čištění a poskytneme praktické tipy, aby vaše rodina udržela krásné a zdravé úsměvy po celý život.
V případě rozsáhlejšího problému s parodontitidou se naše týmová spolupráce se zubním lékařem stává klíčem k efektivnímu řešení. Při léčebném procesu vás čeká hloubkové čištění parodontálních kapes prováděné s maximálním pohodlím pod anestezií.

Dentální Hygiena: Our Services

OBJEDNEJTE SE NA DENTÁLNÍ HYGIENU

Zanechte prosím kontaktní údaje, my se vám ozveme a domluvíme přesný termín vaší návštěvy.

Těšíme se na shledanou.

Děkujeme za odeslání!

Dentální Hygiena: Potenciální prodeje

Ceník

Vstupní dentální hygiena – 1950,-

Kontrolní dentální hygiena – 1600,-

Dětská dentální hygiena do 12 let– 1200,-

Dětská dentální hygiena 13-17 let– 1500,-

Lokální hloubkové čištění parodontálních chobotů více zubů – 1800,-

Hloubkové čištění parodontálních chobotů 1 čelist – 2220,-

Domácí bělení zubů Pure Whitening – 5990,-

Kombinované bělení zubů Pure Whitening – 7990,-

Dentální Hygiena: Opening Hours
bottom of page